APARTAMENT DUBLEKS 5+1 NE SHITJE PRANE PAZARIT TE RI

 • 520.000€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga Hoxha Tahsin
shitje

APARTAMENT DUBLEKS 5+1 NE SHITJE PRANE PAZARIT TE RI

2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga Hoxha Tahsin
 • 520.000€

Details

 • Price: 520.000€
 • Size: 389 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 4
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355682050444

Description

Pallati ku ndodhet prona është 8 katësh, me pak familje në kat. Apartamenti në shitje dubleks 5+1 është mjaft mirë i organizuar. Në katin 6-të me sip. 167 m2 ka 2 dhoma të mëdha gjumi, gatim veç, ngrënie veç, ndenje veç me oxhak druri, 2 banjo dhe ballkone gjatë gjithë perimetrit të apartamentit. Me shkallë druri të punuara hijshëm ngjitesh në katin e shtatë me sip. 198.6 m2 + 23.8 m2 të përbashkëta ku gjenden 3 dhoma gjumi me nga një banjo secila, një studio, depo e lavanteri, hamam dhe palestër me vegla vrapi dhe force. Në këtë kat kemi verandën të mbuluar  e të rrethuar me gjelbërim, ku ndodhet dhe një oxhak me dru dhe një fushë pingpongu. Edhe ky kat ka ballkon në gjithë perimetrin e apartamentit.

Apartamenti në shitje dubleks 5+1, me sipërfaqe totale 389.4 m2 + 97.2 m2 verandë me orientim jug-veri-lindje, ka një pamje mjaft të bukur të gjithë zonës përreth, sidomos kur shikon malin e Dajtit dhe kodrat rrotull. Rifiniturat janë tepër cilësore. Ambientet janë të shtruara me parket, me përjashtim të banjove dhe verandës, të cilat janë me pllaka dhe ato cilësore. Apartamenti dubleks në shitje ka ashensor të veçantë.

Me dokumenta të rregullta pronësie.

Shitet: 520.000 Euro

Me këtë apartament shiten edhe 5 garazhe, me cmimin 100.000 Euro në total.

Kontakt: +355682050444

Per me shume informacion rreth kesaj prona apo te tjera klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne-shitje/prane-pazarit-te-ri

 • Address Rruga Hoxha Tahsim
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93