Apartament (Don Bosko)

 • 72.000€
Don Bosko

Details

 • Property ID: 7132
 • Price: 72.000€
 • Property Size: 83 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355695326329

Description

Shitet hyrje 2+1 Sip 83m2, kati 2 me nje banjo.

Ndodhet te kullat e Havait me ashensor.

Eshte e rikonstruktuar totalisht dhe e kompletuar.

Me Hipoteke

Cmimi : 72.000 euro e padiskuteshme

Agjensia Imobiliare Vision

Cel : 0682253407/ 0695326329

 • Address Don Bosko
 • City Tirane

Compare listings

Compare
Vision Travel
 • Vision Travel