Apartament cilesor 2+1, Lulishtja Komuna Parisit

 • 146.400€
Komuna e Parisit

Apartament cilesor 2+1, Lulishtja Komuna Parisit

Komuna e Parisit
 • 146.400€

Details

 • Property ID: 8236
 • Price: 146.400€
 • Property Size: 122 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355 68 209 7695

Description

Zona/Rruga : Lulishtja Komuna e Parisit, ne Kristal Center

Shitet apartament cilesor 2+1
e mireorganizuar ne dy dhoma gjumi + dhoma ndenjes + 2 tualete + 2 balkone

Siperfaqja totale e shtepise: 122 m2
Siperfaqja me hipoteke: 112.8 m2
Siperfaqe e perbashket: 9.2 m2

Kati 6-te
Pallat 8 katesh
Me ashensor
Orientimi JUG – VERI

Cmimi: 146.400 euro
Me certifikate pronesie

Apartamenti eshte plote drite dhe me hapsire.
E arreduar, mobiluar dhe mireorganizuar ne cdo dhome.
Vendodhja eshte ne Lulishten e Komunes se Parisit ne nje godine me ndertim shume cilesor,
me akses me zonen e Liqenit, Tiranes se re, Stadiumit Dinamo, Autostrades se re, etj,

Per te vizituar pronen, lutem na kontaktoni !!!
Tel: +355 68 209 7695

 • Address Komuna e Parisit
 • City Tirane

Compare listings

Compare
Lola Real Estate
 • Lola Real Estate