Apartament 3+1+blk, me pamje nga liqeni

 • 650€
Kopshti zoologjik
qera

Apartament 3+1+blk, me pamje nga liqeni

Kopshti zoologjik
 • 650€

Details

 • Property ID: 7973
 • Price: 650€
 • Property Size: 160 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: qera
 • Kati: 1

Description

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Kopshtit Zoologjik.

Informacion mbi apartamentin:

•Ndërtim i ri

• Kati 1 banim

• Sipërfaqja e apartamentit : 160 m2

• Orientim: Jug me pamje nga liqeni.

• Salloni i ndenjes

• Ambjenti i Gatimit

• 3 Dhoma gjumi

• 2 Tualete, njera me dritare dhe nje me aspirim

•1 ballkon

• Cilësime të tjera: I investuar, pjeserisht i mobiluar

 

Cdo dhome eshte me sistem kondicionimi.

• Një post parkimi.

• Dokumentacioni: Me certifikatë Pronësie.

•Për të vizituar na kontaktoni.
PRI13440

Cel. : 0693426419

 • Address Kopshti zoologjik
 • City Tirane

Compare listings

Compare
Future Home Priority Plus
 • Future Home Priority Plus