Apartament 3+1+Blk, tek Kompleksi San-Tara, Vila L

 • 72.000€
, Unaza e Re, Kompleksi San-Tara,pranë Vilës L
shitje

Apartament 3+1+Blk, tek Kompleksi San-Tara, Vila L

, Unaza e Re, Kompleksi San-Tara,pranë Vilës L
 • 72.000€

Details

 • Price: 72.000€
 • Size: 115 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: +355697015476

Features

Description

Apartamenti ndodhet në zonën e Unazës së Re, tek Kompleksi San-Tara, pranë Vilës L.

Informacion mbi Apartamentin:

• Sipërfaqja e apartamentit : 115 m2

•Kati 8

Organizimi:

• Salloni i ndenjes

• Ambjenti i gatimit

•3 Dhoma gjumi

• 2 Tualete me dritare

• Salloni

•Ballkoni.

Cilësime të tjera:

• Kubature e rregullt dhe organizim i mirë

• Me hipotekë

Për ta vizituar na kontaktoni!

Kodi: future13450

Cel. : 0697015476

 • Address Unaza e Re, Kompleksi San-Tara,pranë Vilës L
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FUTURE HOME
 • FUTURE HOME