Apartament 3+1+BLK

 • 139.000€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Rruga Hasan Alla, Prane Kopshtit Botanik
shitje

Apartament 3+1+BLK

5 Komuna Parisit / Kristal Center, Rruga Hasan Alla, Prane Kopshtit Botanik
 • 139.000€

Details

 • Price: 139.000€
 • Size: 125 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 068 20 50 444

Description

RRUGA “HASAN ALLA”, PRANE KOPSHTIT BOTANIK

Pallati i ri ndodhet ne nje zone me kerkese te larte, shume prane gjelberimit, ajrit te paster edhe qetesise te Parkut kombetar dhe liqenit artificial te Tiranes.
Pallati ndodhet prane aneksit “Dinamo” dhe Kopshtit Botanik.
Apartamenti eshte i mireorganizuar, me parket dru lisi me trashesi 2 cm dhe dyer druri, me rifinitura cilesore etj.
Apartament 3+1 ne shitje, ne katin 5 me orientim jug i cili ofron nje dhome ndenje, kuzhine, tre dhoma gjumi, dy tualete, garderobe dhe ballkon me sip. 125.7 m2. 

Çmimi 139,000 Euro. Me hipoteke

Parkim 15.000Euro. 

 • Address Rruga “Hasan Alla”, Prane Kopshtit Botanik
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93