Apartament 3+1+A+BLK+2 garazhde Kati 15, 230 m² 248.000 Euro

 • 248.000€
Rreth rrotullimi i Zogut te Zi

Apartament 3+1+A+BLK+2 garazhde Kati 15, 230 m² 248.000 Euro

Rreth rrotullimi i Zogut te Zi
 • 248.000€

Details

 • Property ID: 10152
 • Price: 248.000€
 • Property Size: 230 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Mob / Tel: +355682056761

Description

Zona/Rruga : Rreth rrotullimi i Zogut te Zi

Shesim apartament,3+1+2wc+ballkon me pamje paranomike, kati i 15.
Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashkohore, me impiant ngrohje, ne cmim jane te perfshire dhe 2 garazhde te mbyllura me siperfaqe 22m2 secila.

Per info te metejshme na kontaktoni:
Cel : 0682056761/0676461985

 • Address Rreth rrotullimi i Zogut te Zi
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Compare listings

Compare
Imobiliare Begu
 • Imobiliare Begu