Apartament 3+1+A+BLK Kati 7, 138 m² 650 Euro (bllok)

 • 650€
Rruga Pjeter Bogdani , ne zonen e Bllokut.
qera

Apartament 3+1+A+BLK Kati 7, 138 m² 650 Euro (bllok)

Rruga Pjeter Bogdani , ne zonen e Bllokut.
 • 650€

Details

 • Property ID: 7888
 • Price: 650€
 • Property Size: 138 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: +355692062443

Description

Jepet me qera apartament 3+1 ndodhet ne rrugen Pjeter Bogdani , ne zonen e Bllokut.

Ka nje siperfaqe prej me 138 m2,
Ndodhet ne katin e 7 me ashensor
Eshte i organizuar ne soxhorno , ambjent gatimi dhe ngrenje , 3 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 2 ballkone.
Eshte totalisht I mobiluar ne menyre bashekohore.

Cmimi i qerase 650 euro/ muaji i diskutueshem

 • Address Rruga Pjeter Bogdani , ne zonen e Bllokut.
 • City Tirane

Compare listings

Compare
INFOEXPRESS
 • INFOEXPRESS