APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE TEK KULLAT BINJAKEA ID: Billion2891

 • 393.000€
, Kullat Binjake, Tirana, Albania

Details

 • Price: 393.000€
 • Size: 131 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE TEK KULLAT BINJAKEA

Apartament per shitje ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes, me nje orientim perfekt dhe nje organizim planimetrie mjaft te organizuar dhe perfeksionuar. Hapsira e banimit eshte kresorja per nje apartament qe krijon mundesi per lehtesi jetese te ndervepruar dhe te organizuar. Zona e ndertimit eshte ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes qe mundeson gjithashtu optimizim veprimi dhe gjalleri jetese duke krijuar keshtu padyshim vlere ne investimin qe ju mendoni te aprovoni. Zona ne fjale mundeson gjithashtu jetesen me pritshmeri te nivelit te jeteses dukeqenese mundeson ekzistencen e te gjithe fasiliteteve te nevojshme per nje jetese te permbushur dhe te kompletuar.Orientimi i pjeses se ballkonit eshte nga ana e lanes dhe e bulevardit gje qe mundeson gjithashtu nje pamje mjaft te bukur dhe relaksuese. Apartamenti eshte i plotesuar me te gjithe kushtet e kondicionimit dhe ofron nje komoditet ne organizim dhe ndertim. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor , element qe i rrit dhe favorizon dhe me teper qenesine e ketij apartamenti.Ne lidhje me detajet e tjera te vendodhjes mund te themi qe ky apartament ka nje afrimitet dhe me Ambasaden Zviceriane. Ndricimi i hyrjes eshte i perfeksionuar dhe i dizenjuar ne nje menyre qe ndricon dhe mjaft sy. Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone kontaktoni ne Nr.+355692033500

https://billionrealty.al/property/9438/apartament-3-1-2-per-shitje-tek-kullat-binjakea-billion2891.html

 • Address Kullat Binjake, Tirana, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate