Apartament 3+1+2 per shitje/qira ne Bllok!

 • 1.500€
5 Blloku, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 3+1+2 per shitje/qira ne Bllok!

5 Blloku, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.500€

Details

 • Price: 1.500€
 • Size: 220 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel:  +355 67 40 28 101

Description

Në katin e dytë të një pallati të ri me ashensor te mirëadministruar,në zemër të bllokut
jepet me qira/shitet apartament 3+1+2 me sipërfaqe 220m2.
Apartamenti organizohet në një dhomë ndenje me plot hapësirë dhe dritë natyrale,
kuzhinë e ndarë në ambjent më vete,tre dhoma gjumi,
dy tualete, nje verandë dhe një garazh.
Shtëpia është plot dritë, ndodhet në zonë fantastike dhe ofron kushte për një jetesë komode.
Cdo dhomë është e pajisur me kondicioner.
Cmimi i shitjes është 420.000Euro bashkë me garazhin dhe 400.000Euro pa perfshirë garazhin kurse I qirasë 1500Euro.
Për ta parë nga afër,mos hezitoni te na kontaktoni në cdo moment.

+355 67 40 28 101
+355 45628777
info@homeland.al

 • Address Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Homeland
 • Homeland