Apartament 3+1+2 Per Qira, Unaza E Re

 • 300€
, Unaza e Re

Details

 • Price: 300€
 • Size: 145 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355676770475

Description

Ne nje nga zonat kryesore te Tiranes tek Pallati me Shigjeta, ne hyrje te Unazes se Re japim per qira apartament 3+1+2. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 145 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati pa ashensor. Organizohet ne:

Sallon ndenje
Ambjent gatimi
3 Dhoma gjumi me ballkone
2 Tualete

Per me shume informacion na kontaktoni.

 • Address Unaza e Re
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Merita Lleshaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merita Lleshaj
 • Merita Lleshaj