APARTAMENT 3+1 TE RRUGA “ISMAIL QEMALI”, BLLOK

 • 460.000€
5 Blloku, Rruga Ismail Qemali, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
shitje
5 Blloku, Rruga Ismail Qemali, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • 460.000€

Details

 • Price: 460.000€
 • Size: 289 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355 69 605 4036‬

Description

Apartament dubleks 3+1 në shitje, i cili ndodhet në një nga zonat më të mira të kryeqytetit, sic është Blloku. Afër si me qendrën e Tiranes ashtu dhe me Parkun e Madh të Liqenit Artificial, fare pranë stadiumit “Selman Stermasi”, Unaza e vogel etj. Vetëm 5 minuta nga Kryeministria, dhe afër disa institucioneve shtetërore, arsimore, shoqërore, tregtare si dhe këndeve të lojrave për fëmijë. Zona është mjaft tërheqëse dhe një nga më të preferuarat për të jetuar.

Zona ofron sherbime të ndryshme si supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, ristorante, qendra mjeksore etj.

Prona ndodhet në një godinë te vogel private 5 katshe, me punime shumë të mira, fasade të ribërë në 2021 dhe me një komunitet të vogël prej 5 familjesh. Në godine pritet te vendoset dhe ashensori për të cilin është miratuar leja nga bashkia.

Dubleksi është mjaft i organizuar dhe me hapësira të bollshme. Ofron rifinitura shumë të mira, pasi cdo gjë është rikonstrukturuar së fundmi 2022. Ka sistem kondicionimi tavanor VRF, parket druri cilësor, oxhak funksional me dru, dritaret plastike me grila, hidrosanitaret nga më të mirat, mobilimi i gjithi i ri shumë cilësor, bashkëkohor etj.

Apartament dubleks në shitje 3+1 me sipërfaqe totale 289 m2.

Me çertifikate pronesie.

Per me shume informacion rreth apartamentit klikoni linkunhttps://www.inf-93.com/apartament/ne…l-qemali-bllok

 • Address Rruga Ismail Qemali, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93