APARTAMENT 3+1 PER SHITJE/ Rruga “Elbasanit” Shopping Center ETC

2 Piramida / ETC / TVSH / Stadiumi, Galeria ETC (European trade center), Rruga Fatmir Haxhiu, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

APARTAMENT 3+1 PER SHITJE/ Rruga “Elbasanit” Shopping Center ETC

2 Piramida / ETC / TVSH / Stadiumi, Galeria ETC (European trade center), Rruga Fatmir Haxhiu, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Details

  • Size: 163 m²
  • Bathrooms: 2
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0672062729

Description

APARTAMENT 3+1 PER SHITJE/ zona: Rruga “Elbasanit” Shopping Center ETC
▪︎LUXURY APARTMENT FOR SALE
——————————————————
▪︎Super apartament me sipërfaqe 163 m² tek qendra tregtare ETC .
▪︎ETC, është një nga qëndrat e biznesit me standarte europiane, pikë referimi si për aktivitetet e biznesit , tregtare & banimi.
▪︎I përbëre nga një sallon ndenje i madh, & kuzhinë, 3 dhoma gjumi, korridor, 2 tualete, njëra brenda dhomës matrimoniale me dritare, si dhe ballkon në sallon. Sistem chiller, dritare dopio xham, pjeserisht parket. Mundësi ndarje në dy apartamente për investim.
▪︎ Godina ofron siguri maksimale security , sistem kamerash 24/orë, administrim dhe mirëmbajtje, ashensor, gjenerator i përgjithshëm, parkim nëntokësor.
▪︎Për më shumë informacion kontaktoni:
▪︎info@imobiliareprime.com
▪︎Cel: 0672062729
  • Address Galeria ETC (European trade center), Rruga Fatmir Haxhiu, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • City Tirane
  • Area 2 Piramida / ETC / TVSH / Stadiumi

Contact Information

View Listings
Prime Agency Imobiliare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Prime Agency Imobiliare
  • Prime Agency Imobiliare