APARTAMENT 3+1 PER QIRA, PRANE GJIMNAZIT PETRO NINI LUARASI! ID: Billion2350

 • 1.300€
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Rruga Sami Frashëri, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
qera
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Rruga Sami Frashëri, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 1.300€

Details

 • Price: 1.300€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

APARTAMENT 3+1 PER QIRA, PRANE GJIMNAZIT PETRO NINI LUARASI!
ID: Billion2350

Perballe gjimnazit Petro Nini, ne rrugen Sami Frasheri, ofrojme apartament per qira te tipologjise 3+1. Zona ne te cilen pozicionohet apartamenti eshte pika e forte e kesaj prone pasi krijon mundesine per nje jetese te shkelqyer dhe komode, ku mund te permendim si afersia me transportin publik, me nje rrjet te mirefillte institucionesh si ato shteterore, arsimore, shendetesore dhe facilitetet e nevojshme jetesore. Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje pallat buze rruge, i cili ka akses te menjehershem per ne rruget me te frekuentuara te kryeqytetit dhe afersi me qendren. Pallati eshte ndertim i vitit 2008, i mire-administruar me ashensor. Siperfaqja e ketij apartamenti eshte 110m2 dhe eshte i organizuar ne ambjentin e ndenjes se bashku me kuzhinen, ne dy dhoma gjumi, ne nje dhome e cila mund te shfrytezohet sipas deshires, nje tualet dhe nje ballkon. Ka orientim te favorshem gje e cila e ben kete apartament te kete ndricim natyral gjate gjithe kohes. Eshte i saporinovuar, i kompletuar dhe i arreduar ne menyre bashkohore. Zona, ndricimi natyral, qetesia dhe gjithcka e permendur me larte e bejne kete prone nje apartament ideal per banim. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin: +355692033500!

https://billionrealty.al/property/7115/apartament-3-1-per-qira-prane-gjimnazit-petro-nini-luarasi-billion2350.html

 • Address Rruga Sami Frashëri, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate