Apartament 3+1 ne Shitje Te Xhamlliku Tirane

 • 143.670€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament 3+1 ne Shitje Te Xhamlliku Tirane

3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 143.670€

Details

 • Price: 143.670€
 • Size: 151 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Xhamlliku, ish Profarma, shitet Apartament 3+1, siperfaqe 151.23 m2, kati 3 ne nje kompleks te ri modern dhe teper cilesor qe po ndertohet ne kete zone. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 3 dhoma gjumi, 3 tualete, koridori dhe 2 ballkone. Orientimi Jug-Perendim. Apartamenti shitet me cmimin 950 Euro m2.

Shitet 143 670 Euro

 • Address Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME