Apartament 3+1 ne shitje te rruga Vllazen Huta

 • 129.000€
3 Ministria e jashtme / Brryli, vllazen huta
shitje

Apartament 3+1 ne shitje te rruga Vllazen Huta

3 Ministria e jashtme / Brryli, vllazen huta
 • 129.000€

Details

 • Price: 129.000€
 • Size: 115 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Rruga Vllazen Huta, afer Komisariatit 1, shitet apartament 3+1, me siperfaqe 115 m2, kati i 4 ne nje pallat te ri me ashensor, pjeserisht i mobiluar. Apartamenti organizohet ne soxhorno, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, korridori dhe 2 ballkone. Orientimi Lindje -Perendim.
Disponon dokumentacion te rregullt.

Shitet 129 000 Euro

 • Address vllazen huta
 • Area 3 Ministria e jashtme / Brryli

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia