Apartament 3+1 ne Shitje te Rruga e Durresit ne Tirane

 • 90.000€
10 Rr. Durresit / Prokuroria, Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament 3+1 ne Shitje te Rruga e Durresit ne Tirane

10 Rr. Durresit / Prokuroria, Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 90.000€

Details

 • Price: 90.000€
 • Size: 86 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Rruga e Durresit, prane ambasades Kineze, shitet Apartament 3+1 me siperfaqe 86 m2 me Hipotek, kati 6 i fundit. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 3 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, me kondicioner ne cdo ambjent, dhomat me parket. Orientimi Lindje.

Shitet 90 000 Euro i diskutueshem

 • Address Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 10 Rr. Durresit / Prokuroria

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME