Apartament 3+1 ne Shitje te Fusha e Aviacionit ne Tirane

 • 165.000€
7 Fusha Aviacionit, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament 3+1 ne Shitje te Fusha e Aviacionit ne Tirane

7 Fusha Aviacionit, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 165.000€

Details

 • Price: 165.000€
 • Size: 184 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Fusha e Aviacionit, Garden Residence Turdiu, shitet Apartament 3+1, siperfaqja 183.6 m2 me Hipotek, kati i 3 me ashensor. Apartamenti organizohet nga 1 koridor qe ben shperndarjen e dhomave, soxhorno bashke me ambientin e gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualet, ballkon. Kompleksi ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet per nje jetes komode, gjithashtu vlen per tu permendur edhe cilesia me te cilen eshte punuar, si termoizolimi me fasad te ventiluar, vetrata dopio xham , izolim termik dhe akustik, instalime te sistemit qendror ngrohje-ftohje.
Shitet 900 Euro/m2 i diskutueshem
 • Address Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Fusha Aviacionit

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME