Apartament 3+1 ne shitje te Fusha e Aviacionit ne Tirane

 • 114.750€
7 Fusha Aviacionit, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
7 Fusha Aviacionit, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 114.750€

Details

 • Price: 114.750€
 • Size: 135 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Fusha e Aviacionit, Garden Residence Turdiu, shitet Apartament 3+1, siperfaqja 135 m2, kati i 1 banim. Apartamenti organizohet nga 1 korridor qe ben shperndarjen e dhomave, soxhorno bashke me ambientin e gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Kompleksi ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet per per nje jetese komode, ku vlen per tu permendur edhe cilesia me te cilen eshte punuar, si termoizolimi me fasade te ventiluar, vetrata dopio xham, izolim termik dhe akustik si edhe instalime te sistemit qendror ngrohje-ftohje.

Shitet 114 750 Euro

 • Address Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Fusha Aviacionit

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME