APARTAMENT 3+1 NE SHITJE PRANË PARKUT TË LIQENIT, AFER “LION PARK”

 • 195.000€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit,
shitje

APARTAMENT 3+1 NE SHITJE PRANË PARKUT TË LIQENIT, AFER “LION PARK”

2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit,
 • 195.000€

Details

 • Price: 195.000€
 • Size: 122 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: +355673044004

Description

Pallati ndodhet shumë pranë gjelbërimit, ajrit të pastër edhe qetësisë të Parkut kombetar të Tiranes, afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare dhe këndeve të  lodrave për fëmije, në një nga zonat më të preferuara të Tiranës. Në këtë pallat do të gjeni vendodhje elitare, cilësi të mire ndërtimi, siguri 24 orë, jetesë në komunitet, ashensore, etj.

Apartamenti është i mirëorganizuar, me hapesira te bollshme, i pajisur me rifinitura te mira dhe një pamje të bukur.

Apartament ne shitje 3+1 me siperfaqe 122 m2 neto (132 m2 bruto), ne katin e shtate me orientim lindje, i cili ofron një dhome ndenje të bollshme + kuzhine, tre dhoma gjumit dhe 2 tualete.

Me certifikate pronesie

Kontakt: +355673044004
Email: info@inf-93.com

Per me shume informacion rreth prones e te tjera te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne…afer-lion-park

Address

 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93