Apartament 3+1 Ne Shitje Ne Zog Te Zi (ID B13012) Tirane

 • 145.000€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Rruga e Durrësit, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament 3+1 Ne Shitje Ne Zog Te Zi (ID B13012) Tirane

9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Rruga e Durrësit, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 145.000€

Details

 • Price: 145.000€
 • Size: 145 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0699523604

Features

Description

Ne Zog te Zi shitet apartament 3+1 me siperfaqe 145m2, kati 7 , ne pallat te ri. Apartamenti organizohet ne 3 dhoma gjumi , sallon ndenjeje , 2 tualete , 2 ballkone. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar , ka hapsire te bollshme, dhe ndodhet ne nje nder zonat me te pelqyera te Tiranes.

Shitet 145000 euro

Apartament 3+1 ne shitje ne Zog te Zi (ID B13012) Tirane

 • Address Rruga e Durrësit, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
belarealestateal
 • belarealestateal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
belarealestateal
 • belarealestateal