APARTAMENT 3+1 NE SHITJE NË FILLIM TË RRUGES “DURRESIT”

 • 132.000€
, Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
shitje
, Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 132.000€

Details

 • Price: 132.000€
 • Size: 88 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355682050353

Description

MBRAPA MUZEUT KOMBETAR

Apartament në shitje 3+1, në një nga zonat më elitare dhe të kërkuara sic është qendra e Tiranes. Vetëm me rrugë këmbësore lidhesh lehtësisht me Sheshin “Skenderbej” dhe me akset kryesore të kryeqytetit si Bulevardi “Zogu I”, rruga e “Durresit”, e “Kavajes”, Bulevardin “Dëshmorët e Kombit” etj. si dhe me akses të pakrahasueshëm me institucionet kryesore shtetërore, arsimore-kulturore dhe tregtare.

Zona ofron sherbime të ndryshme si supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante etj.

Prona ndodhet në një godinë ekzistuese 5 katshe.

Me certifikate pronesie.

Per me shume informacion rreth apartamentit klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne…ruges-durresit

 • Address Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93