Apartament 3+1 me qira te Stacioni i Trenit

 • 370€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Rruga Reshit Petrela, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 3+1 me qira te Stacioni i Trenit

9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Rruga Reshit Petrela, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 370€

Details

 • Price: 370€
 • Size: 150 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Stacioni i Trenit, rruga Reshit Petrela, jepet me qira apartament 3+1, me siperfaqe 150 m2, kati i 7 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno+ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone dhe 2 tualete. Ofrohet i mobiluar si ne foto, me kondicioner.

Jepet me qira 45.000 lek ne muaj

 • Address Rruga Reshit Petrela, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia