Apartament 3+1 me qira te rruga Haxhi Hyesn Dalliu

 • 370€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 3+1 me qira te rruga Haxhi Hyesn Dalliu

9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 370€

Details

 • Price: 370€
 • Size: 105 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, prane Kmy, jepet me qira apartament 3+1, me siperfaqe 105 m2, kati i 6 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, kuzhine me vete, 3 dhoma gjumi, nje nga dhomat eshte bosh qe mund te perdoret per studio, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar si ne foto, me kondicioner.

Jepet me qira 370 euro ne muaj

 • Address Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia