Apartament 3+1 me qira te Rruga e Durresit ne Tirane

 • 600€
10 Rr. Durresit / Prokuroria, Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 3+1 me qira te Rruga e Durresit ne Tirane

10 Rr. Durresit / Prokuroria, Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 134 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Rruga e Durresit, prane Ministrise se Arsimit, jepet me qira Apartament 3+1 me siperfaqe 134 m2, kati 4 me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno + ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, 2 tualete dhe korridor. E mobiluar

Jepet me qera 600 Euro ne Muaj

 • Address Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 10 Rr. Durresit / Prokuroria

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME