Apartament 3+1 me qira te pazari i ri

 • 850€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga Tefta Tashko Koco, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 3+1 me qira te pazari i ri

2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga Tefta Tashko Koco, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 850€

Details

 • Price: 850€
 • Size: 150 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Pazari i Ri, rruga Tefta Tashko Koco, jepet me qira apartament 3+1, me siperfaqe 150 m2, kati i 7 me ashensor. Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe disponon soxhorno, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 3 ballkone, eshte i shtruar i gjithi me parket dhe me kondicioner. Eshte i mobiluar totalisht ne menyre bashkekohore.
Disponon garazh per 2 poste parkimi ne cmim.

Jepet me qira 850 euro ne muaj

 • Address Rruga Tefta Tashko Koco, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia