Apartament 3+1 me qira te Ministria e Jashtme ne Tirane

 • 330€
3 Ministria e jashtme / Brryli, Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 3+1 me qira te Ministria e Jashtme ne Tirane

3 Ministria e jashtme / Brryli, Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 330€

Details

 • Price: 330€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Ministria e Jashtme, prane karburant Elda, jepet me qira Apartament 3+1, me siperfaqe 100 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 pa ashensor dhe eshte i organizuar nga soxhorno, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, shtruar me parket dhe me kondicioner.

Jepet me qira 330 Euro ne muaj

 • Address Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Ministria e jashtme / Brryli

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME