Apartament 3+1 me qira te Kompleksi Halili, Selvia

 • 700€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 3+1 me qira te Kompleksi Halili, Selvia

8 Selvia / Rr. e Dibres, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 250 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Rruga e Dibres, Kompleksi Halili, jepet me qira apartament spacioz 3+1+ verande, me siperfaqe 250 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 dhe eshte i organizuar nga soxhorno, kuzhine me vehte, 3 dhoma gjumi, garderobe, 2 tualete, korridor dhe verande. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, me sistem chiller, shtruar me parket dhe panel diellor. Apartamenti disponon edhe 1 post parkimi te perfshire ne cmim.
Orientimi Jug/Lindje/Perendim.

Jepet me qira 700 euro ne muaj

 • Address Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia