Apartament 3+1 me qira te Kodra e Diellit ne Tirane

 • 500€
5 Selite / Kodra e Diellit, Rruga Bill Klinton, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
qera

Apartament 3+1 me qira te Kodra e Diellit ne Tirane

5 Selite / Kodra e Diellit, Rruga Bill Klinton, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 143 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Kodra e Diellit, Rruga Bill Klinton, jepet me qira Apartament 3+1, me siperfaqe 143 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 me ashensor dhe organizohet nga soxhorno, 3 dhoma gjumi , 2 tualete dhe ballkone. Ofrohet i mobiluar ne menyre bashkekohore, me elektroshtepiake te markave cilesore, kondicionere ne te gjitha ambientet dhe dhomat e gjumit e shtruar me parket druri.

Jepet me qira 500 Euro ne muaj.

 • Address Rruga Bill Klinton, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME