Apartament 2+1 me qira Rruga e Durresit ne Tirane

 • 400€
10 Rr. Durresit / Prokuroria, Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 2+1 me qira Rruga e Durresit ne Tirane

10 Rr. Durresit / Prokuroria, Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Rruga e Durresit, prane Shpresa.al, jepet me qira Apartament 2+1 me kuzhine me vehte,  me siperfaqe 100 m2, kati 3 i nje vile. Apartamenti jepet i mobiluar dhe eshte i organizuar nga soxhorno, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Jepet me qira 400 Euro ne muaj

 • Address Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 10 Rr. Durresit / Prokuroria

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME