Apartament 3+1 me qira prane Ambasades Amerikane ne Tirane

 • 400€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, rruga budi
qera

Apartament 3+1 me qira prane Ambasades Amerikane ne Tirane

2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, rruga budi
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Rruga Budi, prane ambasades amerikane, jepet me qira apartament 3+1, me siperfaqe 75 m2, kati i 3 pa ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno+ambient gatimi, dhome cifti, 2 dhoma teke, 2 tualete dhe korridor. Ofrohet i mobiluar si ne foto.

Jepet me qira 400 euro ne muaj

 • Address rruga budi
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia