Apartament 3+1, tek RADIO TELEVIZIONI SHQIPETAR

 • 1.200€
5 Blloku, Rruga Gjon Pali II
qera

Apartament 3+1, tek RADIO TELEVIZIONI SHQIPETAR

5 Blloku, Rruga Gjon Pali II
 • 1.200€

Details

 • Price: 1.200€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0672043899

Description

Në një ndër zonat më elitare të Tiranës, jepet apartament 3+1 me qira. Ndërtesa ku ndodhet apartamenti është pranë qëndrës dhe afër institucioneve arsimore, sociale, tregtare dhe këndeve të lojerave për fëmijë, në një nga zonat më të preferuara te Tiranes. Pallati ka ndërtim me cilësi shumë të lartë, siguri 24 orësh, mirëmbajtje shumë të mirë, sistem ruajtje me roje private dhe kamera, dy ashensore dhe shkalle emergjence.

Apartament me qira 3 + 1 me siperfaqe 120 m2, pozicionohet në katin e 11-të me orientimin nga perëndimi. Apartamenti ofron një dhome ndenje të bollshme dhe kuzhine, 3 dhoma gjumi, garderobe, 2 tualete dhe ballkonin.

Apartamenti është i mirë organizuar, totalisht i mobiluar me stil bashkohor, me pajisje dhe mobilje me cilesi të lartë, sistem ngrohje-ftohje qendror, parket druri dhe me pamje shumë të bukur të Tiranes.

Cmimi 1200 Euro / Muaji (bruto)

Kontakt: +355672043899

Per me shume informacion rreth pronave klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/me-qira/prane-radiotelevizionit-shqiptar

 • Address Rruga Gjon Pali II
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93