Apartament 3+1 me qira ne Don Bosko ne Tirane

 • 400€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 3+1 me qira ne Don Bosko ne Tirane

9 Don Bosko / Jordan Misja, Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 135 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Don Bosko, prane Credins Bank jepet me qira 3+1, siperfaqja 135 m2, kati 5 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno +ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualet dhe 2 ballkone . Apartamenti ofrohet i mobiluar.

Lirohet ne date 1 Korrik

Jepet 400 Euro ne Muaj

 • Address Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME