Apartament 3+1 me qira ne Don Bosko ne Tirane

 • 250€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 3+1 me qira ne Don Bosko ne Tirane

9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 250€

Details

 • Price: 250€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Don Bosko, prane Bujtines se Gjelit, jepet me qira Apartament 3+1, me siperfaqe 120 m2, kati i 5 i nje vile. Apartamenti eshte i mboiluar si ne foto, shtruar me parket, dritaret dopio xham, disponon dhe kondicionere. Organizohet nga soxhorno+ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Jepet me qira 30 000 Leke ne muaj

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME