Apartament 3+1 me qira ne Bllok ne Tirane

 • 1.200€
5 Blloku, Rruga Sami Frashëri, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 3+1 me qira ne Bllok ne Tirane

5 Blloku, Rruga Sami Frashëri, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.200€

Details

 • Price: 1.200€
 • Size: 125 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Bllok, prane Raiffeisen Bank, jepet me qira Apartament 3+1, me siperfaqe neto 125 m2, kati i 9 ne nje pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Eshte i mobiluar totalisht ne menyre bashkekohore, shtruar i gjithi me parket dhe me kondicioner ne te gjitha ambientet.

Jepet me qira 1.200 Euro ne muaj

 • Address Rruga Sami Frashëri, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME