Apartament 3+1 Me Qera Tek Blloku

 • 600€
5 Blloku, Sami Frashëri, Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 3+1 Me Qera Tek Blloku

5 Blloku, Sami Frashëri, Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 145 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0699523604

Description

Tek blloku, rruga Sami Frasheri, jepet apartament 3+1 me qera, ne pallat te ri, kati 5. Siperfaqe e brendshme 145 m2, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, 3 ballkone 4 kondicionere . Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore. Pallati eshte me 2 ashensor me kamera sigurie. Apartamenti gjendet ne nje nder zonat me te shtrenjta  dhe me te kerkuara te Tiranes.

Jepet me qera    600 euro

 • Address Sami Frashëri, Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
belarealestateal
 • belarealestateal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
belarealestateal
 • belarealestateal