Apartament 3+1 me qera te Selvia ne Tirane

 • 500€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga Siri Kodra, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 3+1 me qera te Selvia ne Tirane

8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga Siri Kodra, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 150 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Rruga Siri Kodra, afer Hotel Black Diamond, jepet me qera Apartament 3+1, siperfaqe 150 m2, kati pare ne nje shtepi private, bosh, oborr. Apartamenti organizohet ne dhome ndenje, 3 dhoma gjumi, tualeti dhe oborri. Jepet per banim ose biznes.

Jepet me qera 500 Euro ne muaj

 • Address Rruga Siri Kodra, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME