Apartament 3+1 me Qera te Pazari i Ri ne Tirane

 • 700€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 3+1 me Qera te Pazari i Ri ne Tirane

2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 145 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Rruga Hoxha Tahsim, afer Pazarit te Ri, jepet me qera Apartament 3+1, siperfaqe 145 m2, kati 4 ne nje Vile, i mobiluar ne menyre bashkohore, parket, kondicioner ne cdo dhome, sistem ngrohje, oxhak funksional, internet. Apartamenti organizohet ne soxhorno, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete dhe 2 ballkone. Orientimi J-L-P.

Jepet me qera 700 Euro(neto)

 • Address Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME