Apartament 3+1 me Qera te Blloku ne Tirane

 • 450€
5 Blloku, Rruga Sami Frashëri, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 3+1 me Qera te Blloku ne Tirane

5 Blloku, Rruga Sami Frashëri, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Rruga Sami Frasheri, afer LSI, jepet me qera Apartament 3+1, siperfaqe 120 m2, kati 5(fundit) ne pallat egzistues, i mobiluar, kondicioner . Apartamenti organizohet ne soxhorno ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, koridori , 2 tualete dhe 2 ballkone.

Jepet me qira 55 000 Leke

 • Address Rruga Sami Frashëri, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME