Apartament 3+1 me qera Rruga Teodor Keko ne Tirane

 • 400€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
qera

Apartament 3+1 me qera Rruga Teodor Keko ne Tirane

6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 125 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Unaze e Re, prane Hotel Roland, jepet me qera Apartament 3+1 me siperfaqe 125 m2, kati 5 pallat i ri me ashenosor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, i gjithe me parket, me kondicioner. Orientimi me Diell.

Jepet me qera 400 Euro ne muaj

Kusht qeraja e muajt pare dhe 3 qera garanci

 • Address Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME