Apartament 3+1 me qera Rruga Pandi Dardha Laprak ne Tirane

 • 300€
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Rruga Pandi Dardha, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 3+1 me qera Rruga Pandi Dardha Laprak ne Tirane

11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Rruga Pandi Dardha, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 160 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 10
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Rruga Pandi Dardha, jepet me qera Apartament 3+1, siperfaqe 160 m2, kati 10 me ashensor, apartamenti organizohet nga soxhorno, 3 dhoma gjumi, tualet, Apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe mobiluar ne menyre bashkekohore. Orientim me Diell

Jepet me qera 300 Euro

 • Address Rruga Pandi Dardha, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME