Apartament 3+1 Me Qera Ne Rrugen Fortuzi (ID B2318) Tirane

 • 400€
10 Rr. Durresit / Prokuroria, Rruga Fortuzi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 3+1 Me Qera Ne Rrugen Fortuzi (ID B2318) Tirane

10 Rr. Durresit / Prokuroria, Rruga Fortuzi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0699523604

Features

Description

Ne rrugen Fortuzi, prane Fakultetit te Shkencave, jepet apartament 3+1 me qera, ne pallat ekzistues, kati 4. Siperfaqe 90 m2, 3 dhoma, 1 banjo, kuzhine me vete, sallon ndenje, Apartamenti eshte i mobiluar, elektroshtepiaket e e nevojshme, instalime te reja elektrike dhe hidraulike, kondicioner.

Jepet me qera    400 euro/muaj

 • Address Rruga Fortuzi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 10 Rr. Durresit / Prokuroria

Contact Information

View Listings
belarealestateal
 • belarealestateal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
belarealestateal
 • belarealestateal