Apartament 3+1 me qera Kompeksi Dinamo

 • 750€
5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Rruga Liman Kaba, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
qera
5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Rruga Liman Kaba, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • 750€

Details

 • Price: 750€
 • Size: 135 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355674050144

Description

Ofrohet apartament 3+1 per ambient zyrash, prane parkut Olimpik.

Ambienti organizohet ne 4 ambiente pune dhe 2 tualete,
Cdo dhome eshte e pajisur me kondicioner.

Ne cmim nuk jane te perfshira taksat (15%).

Per nje vizite ne prone kontaktoni!

 • Address Rruga Liman Kaba, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni / Rr. Kosovareve

Contact Information

View Listings
RV_AP
 • RV_AP

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
RV_AP
 • RV_AP