Apartament 3+1, 137m2, panorame me diell nga te gjitha anet

 • 54.800€
, Gjirokastra, Albania
shitje

Apartament 3+1, 137m2, panorame me diell nga te gjitha anet

, Gjirokastra, Albania
 • 54.800€

Details

 • Price: 54.800€
 • Size: 137 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0692148149

Description

Shes Apartment
3+1

Me 4 ballkone 137 m2 cmimi (i diskutushem) me 2 Banjo Kati 6 me ashensor dhome ndenje 34 m2.
Apartamenti ka diell nga te 3 anet dhe nuk pengon pamjen asnje ndertim tjeter (2 apartamente ne 1 Kat)
Ndertim i ri te pallati i kuq te katedralja e re ortodokse mbi Fabriken e kepuceve ose nderohet me Apartment ne Tirane me te njejten vlere

Cmimi: 400 Euro/m2
Cel. : 0692 148 149

 • Address Gjirokastra, Albania
 • City Gjirokaster

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
AMisha
 • AMisha