Apartament 3+1, Kati 3, 101 m² (Mihal Duri)

 • 125.000€
Rruga Mihal Duri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania

Apartament 3+1, Kati 3, 101 m² (Mihal Duri)

Rruga Mihal Duri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • 125.000€

Details

 • Property ID: 28548
 • Price: 125.000€
 • Property Size: 101 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: ‎+355 67 679 1056

Description

Zona/Rruga : Mihal Duri

Shitet 3+1
E pershtatur si 2+1

Dy dhoma gjumi + ambjenti ndenjes + ambjenti guzhines me ishullin e gatimit + nje tualet me dritare + ballkon
Sip: 101m2
Kati 3-te
Hyrje ekzistuese
Orientimi jug lindje
Me parking ne oborrin e pallatit+
Shtepia eshte me hapsira te medha dhe plot drite.

Cmimi 125.000 Euro
Me Hipoteke

 • Address Rruga Mihal Duri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • City Tirane
 • Area 10 Rr. Durresit / Prokuroria

Compare listings

Compare
Lola Real Estate
 • Lola Real Estate