Apartament 2+1+Studio ne Qender, afer parlamentit

 • 500€
9 Qender, Shëtitorja Murat Toptani, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 2+1+Studio ne Qender, afer parlamentit

9 Qender, Shëtitorja Murat Toptani, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 115 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Qender, perballe Parlamentit, jepet me qira Apartament 2+1+ Studio, me siperfaqe 115 m2, kati i 3 ne pallat te ri pa ashensor, i mobiluar si ne foto, me kondicioner. Apartamenti organizohet ne soxhorno, kuzhine me vete, 2 dhoma gjumi, studio, 2 tualete, korridor dhe ballkon. Orientimi Lindje.

Jepet me qira 500 euro ne muaj

 • Address Shëtitorja Murat Toptani, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia