Apartament cilesor 2+1 – Shkolla Baletit

 • 98.000€
, Prane shkolles Baleti
shitje

Apartament cilesor 2+1 – Shkolla Baletit

, Prane shkolles Baleti
 • 98.000€

Details

 • Price: 98.000€
 • Size: 88 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355672036033

Description

Zona/Rruga : Shkolla E Baletit

Shitet super apartament me Hipoteke prane shkolles Baletit , perballe me Minibashkine 1 dhe 2.

Apartament i arreduar me arkitekt.
Apartament me Hipoteke.
Apartament ne pallat te ri me ashensore. Kati 6 .
Apartament eshte i mobiluar, siperfaqja 88m2.

Cmimi : 98.000 euro

Per me shume telefononi ose whatsapp : 067 20 36 033

 • Address Prane shkolles Baleti
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
arditnika1

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
arditnika1
 • arditnika1