Apartament 2+1+BLK Kati 9, 116 m² 350 Euro (Myslym Shyri)

 • 350€
Myslym Shyri

Apartament 2+1+BLK Kati 9, 116 m² 350 Euro (Myslym Shyri)

Myslym Shyri
 • 350€

Details

 • Property ID: 7896
 • Price: 350€
 • Property Size: 116 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: qera
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: +355692062443

Description

Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen myslym shyri

Ka nje siperfaqe prej 116m2 ,
Ndodhet ne kati 9 te nje pallati te ri me ashensor
Eshte e organizuar ne soxhorno bashke me ambjent gatimi , 2 dhoma gjumi , 1 ballkon , nje tualet dhe nje depo ,
Eshte totalisht e mobiluar me mobilim bashkekohor

Cmimi i qerase 350 euro/muaji

 • Address Myslym Shyri
 • City Tirane

Compare listings

Compare
INFOEXPRESS
 • INFOEXPRESS