Apartament 2+1+BLK Kati 7, 96 m² 72.500 Euro (Rruga e Dibres)

 • 73.000€
, Rruga e Dibrës
shitje

Apartament 2+1+BLK Kati 7, 96 m² 72.500 Euro (Rruga e Dibres)

, Rruga e Dibrës
 • 73.000€

Details

 • Price: 73.000€
 • Size: 96 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: +355686511111

Description

Shitet apartament 2+1 ne nje kompleks te ri banimi ne zonen e Spitalit Nene Tereza tek Rruga e Dibres.
Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim dhe disponon nje siperfaqe totale 96.6 m2.
Organizimi: salloni, ambjenti gatimit, 2 dhomat e gjumit, 2 tualete dhe ballkoni, faze karabinaje.

Çmimi: € 72.500

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
+355 4 222 6005
+355686511111
Email: realestate@immoalbania.com
Adresa: Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Website i pronave:
http://immoalbania.com/properties/apartament-21-292/

 • Address Rruga e Dibrës
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Immo Albania
 • Immo Albania