Apartament 2+1+BLK Kati 6, 95 m² (21 Dhjetori)

 • 118.000€
, 21 Dhjetori
shitje

Apartament 2+1+BLK Kati 6, 95 m² (21 Dhjetori)

, 21 Dhjetori
 • 118.000€

Details

 • Price: 118.000€
 • Size: 95 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6

Features

Description

Zona/Rruga : 21 Dhjetori

Apartamenti ndodhet në zonën e 21 Dhjetorit, Rruga Ndre Mjeda.

Informacion mbi apartamentin:

• Kati i 6 banim

• Sipërfaqa e apartamentit: 95.5 m2 .

Apartamenti disponon:

• Salloni i Ndenjes

• Ambjenti gatimit

• 2 dhoma gjumi

• Tualeti • Ballkoni

• Detaje te tjera:

• Mobilim I ri

• Me parket

• Sistem Kapot kunder nxehtesise dhe lageshtise.

• Punime cilesore

• Kubature e rregullt.

Zona ku ndodhet apartamenti është e qetë dhe e preferuar per banim

gjithashtu të jep mundësine e te gjitha faciliteteve

( Kopsht, Shkolla, Qendra spitalore, qendra tregtare, transportit urban etj.) në kohë të shkurtër.

Cmimi: 118.000€

Per një vizitë në prone na kontaktoni!

ID:12377

Cel. : 0692542669

 • Address 21 Dhjetori
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
FUTURE HOME Property

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FUTURE HOME Property
 • FUTURE HOME Property